Startup Volle 2017

TULEMUSED

 1. Mooncascade I
 2. SportID II
 3. Messente/Mobilab
 4. SportID I
 5. Mooncascade II
 6. Fortumo

Pildid


“Tartu parimad startup firmad tegid selgeks vollemängu kunigad. Teist talve järjest noppis võidu Mooncascade tiim. Teise koha sai SportID ja kolmandaks tuli Messente”

From Startup volle 2017. Posted by Marti Soosaar on 2/21/2017 (19 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


JUHEND

Möödunud talvel, täpsemalt 2015. aasta novembris toimus esimene Startup Volle, kus startuppides töötavad vollestaarid lõid särama. Profilepingut keegi tol korral ei saanud, seega peame turniiri uuesti tegema.
Seega, Startup Volle tuleb taas ja ootab ka teid osalema.

Aeg ja koht

Nõo rannahallis teisipäeval 21. veebruaril 2017 (www.rannahall.ee). Algusaeg kell 21.30. Orienteeruv lõpp jääb peale südaööd.

Osalejad

Osaleda saavad 8 võistluspaari. Võib kaasata ka ühe vahetusmängija. Võistkonnad peavad olema moodustatud Eesti startup ettevõtete töötajatest või juhatuse liikmetest.

Võistlusklass

Võisteldakse ühes võistlusklassis. Osaleda saavad nii mees-, nais- kui segapaarid.

Reeglid

Mängitakse rannavõrkpalli reeglitega 1 geim 21 punktini.
Kui sind huvitab täpsemalt, siis võid lugeda siit

http://www.evf.ee/failid/rannamaarused.pdf

Aga ära liigselt nende pärast muretse – meie teada profimängijaid startuppides tööl ei ole. (Välja arvatud SportID-s, meil on kõik hullud profid kõiges)

Turniiri süsteem

Mängitakse kahes neljaliikmelises alagrupis. Alagrupi turniiri kaks parimat võistkonda mängivad poolfinaalid ja kohamängud. Siin läheb ilmselt veriseks ning näeme vastuvõtt-tõste-rünnak-punkt stiilis mängu.

Alagrupiturniiri tagumised kohad selgitavad omavahel kohad 5.-8. Seal on juba mõnus chill ja sõbralik mängimine. Ilmselt pekstakse palli kaua vaheldumisi üle võrgu edasi tagasi, enne kui keegi punkti kirja saab.

Kohtunikud

Kohtunikke tõenäoliselt pole. Mängijad lepivad omavahel kokku, kes punkti sai. Kui ei suuda leppida, siis teevad rusikate abil selgeks või panevad uue palli mängu. Meid ei huvita. Huvitab pärast mängu vaid mängu tulemus, mille osalejad meile ütlevad. Punkte loevad need, kes parasjagu ei mängi ja hoiavad ka vajadusel õhkkonna sõbraliku. Meil on ikkagi sõprusmängud, tülitseda võite kodus.

Osalustasu

40€ paari pealt. Teeme arve selle kohta. KM paneme ka juurde. Kui käibekat maksta ei taha, siis tehke valitsusele ettepanek maksumuudatuseks. Neid tuleb nagunii viimasel ajal nagu seeni peale vihma, teie ettepanekut võidakse kaaluda.

Meelelahutus ja pealtvaatajad

Kõik pealtvaatajad ja kaasaelajad on oodatud. Üritus on ilma piletita. Küsite, et kuidas sedavõrd olulist seltskonda saab tulla täitsa tasuta vaatama? Vastame – asi on mängukvaliteedis. Kui tahate maksta, siis me võtame raha vastu muidugi.

Ilm saalis on soe, mõnus muusika mängib, õlut ja pizzat pakutakse kah pealtvaatajatele ja osalejatele.  Sponsoreid ilmselt pole, nii et eks me osalustasudest klapitame. Peaks nagu küllalt meelelahutust olema.

Registreerimine

Pane oma tiim kirja marti@sportid.ee. Arvesta, et osalema pääseb vaid 8 esimesena registreeritud tiimi ning SportID tahab ise juba 2 tiimi panna, seega ilmselt teist korda me sind paluma ei hakka. Pane kohe mail teele.

Kirjas on juba:

 1.  SportID 1 – WoW ehk Wõrkpall on Wõrratu
 2. SportID 2 – MoM ehk ema, õpeta palun
 3. Mooncascade 1
 4. Mooncascade 2
 5. Messente/MobiLab

Healthy employees and healthy companies