SEMINARO PRANEŠĖJAI

Aurimas Mačiukas

Active Training mokyklos vadovas ir lektorius bei Lietuvos sveikatingumo klubų asociacijos (LSKA) prezidentas. Active Training mokykla yra akredituota Europe Active Standartų taryboje. Jai suteikta teisė vykdyti 3EQF lygio Sveikatingumo, Grupinių treniruočių ir Aqua instruktorių bei 4EQF lygio Asmeninių trenerių mokymus. Tačiau Aurimas profesionalia veikla neapsiriboja, jis aktyviai stengiasi šviesti visuomenę ir siekia, kad žmonės sportui savo gyvenimuose teiktų kur kas svarbesnę vietą bei darytų tai sąmoningai ir atsakingai.

Nuotr. iš asmeninio archyvo/Aurimas Mačiukas

Nojus Berlinskas

Asmeninis treneris, motyvatorius, Facebook puslapio „Priklausomas nuo sporto“ įkūrėjas. Šiuo metu šis puslapis yra vienas žinomiausių motyvacinių sporto puslapių Lietuvoje, kuris turi daugiau nei 30.000 aktyvių sekėjų. Paskutiniais mėnesiais Nojaus, kaip asmeninio trenerio, populiarumas išaugo taip, kad per dieną jis dažnai sulaukia net kelių šimtų žinučių su prašymais treniruoti, sudaryti sporto ir mitybos programas bei pakonsultuoti kitais su sportu susijusiais klausimais. Nojus taip pat dirba asmeniniu treneriu Savicko sporto klubuose Vilniuje. Žinias ir patirtį Nojus įgijo per ilgus sportavimo ir sveikos gyvensenos metus. Tai patvirtina įgytas IFBB (Tarptautinė kultūrizmo federacija) fitneso ir kultūrizmo trenerio kvalifikacijos sertifikatas.

Nuotr. iš asmeninio archyvo/ Nojus Berlinskas

Marti Soosaar

Buvęs profesionalus sportininkas (pasaulio čempionas vienos dienos dvidešimtkovėje M35 ir komandų klasėse) bei verslininkas. Marti yra SportID įmonės įkūrėjas ir generalinis direktorius. 2015 metais SportID buvo išrinkta geriausia elektroninių paslaugų teikėja Estijoje bei 2016 metais pripažinta viena iš TOP4 ankstyvosios stadijos startuolių šalyje. Šiuo metu SportID yra rinkos lyderė Baltijos šalyse.

sTARTUp Day 2016 / Marti Soosaar

Healthy employees and healthy companies