IT KARTINGAI – Vilnius 2017

IT kartingai 2017 – kartingų maratonas tarp IT įmonių iš visų trijų Baltijos šalių. Šį maratoną sudarys 4 lenktynės:

-Kovo 1 dieną Taline;
-Kovo 30 dieną Vilniuje;
-Rygoje (data kol kas nėra patvirtinta);
-Finalinės geriausių IT įmonių lenktynės (data ir vieta kol kas dar patvirtintos).

Lenktynės Vilniuje

Lenktynės vyks kovo 30 dieną Kartlando arenoje, adresu: Parodų g. 1, Vilnius. Lenktynių pradžia 18 val. Lenktynės truks apytiksliai 2 val. 30 min.

Komandos

Dalyvauti gali tik IT ir telekomunikacijų įmonės arba kitų įmonių IT skyriai. Komandos turi būti sudarytos iš 5 dalyvių bei vienas iš jų turi būti moteris, nes mes tikime, kad moterys yra tokios pačios geros vairuotojos kaip ir vyrai. 🙂

Komandos turi būti sudarytos iš toje pačioje įmonėje dirbančių darbuotojų. Jei komanda yra ne iš IT įmonės, visi komandos nariai turi dirbti IT skyriuje.

Iš viso lenktynėse dalyvaus daugiausiai 10 komandų. Lenktynėse gali dalyvauti ir kelios tos pačios įmonės komandos.

Lenktynės

Lenktynėse reikės apvažiuoti viso 100 ratų. Kiekvienas komandos narys turės apvažiuoti minimum 15 ratų. Komanda gali keisti vairuotojus taip, kaip jie nori, bet lenktynių tikslas yra pasiekti finišą pirmiesiems.

Prieš lenktynes visi išklausysime privalomąjį saugumo instruktažą. Jo neišklausęs dalyvis negalės dalyvauti lenktynėse. Kiekvienas dalyvis prisiima atsakomybę už savo veiksmus ir sveikatą visų lenktynių metu. Organizatoriai neprisiima atsakomybės už dalyvių veiksmus lenktynių metu.

Kvalifikacija

Tam kad patikrintume ar esate kvalifikuoti dalyvauti šiose lenktynėse, mes Jums pateiksime lengvą programavimo uždavinį, kurį tikrai bus nesunku išspręsti kiekvienam IT specialistui. Kiekvienai komandai užduotį atlikti reikės nuo 1 iki 3 minučių. Kiekviena komanda turi su savimi turėti vieną nešiojamą kompiuterį uždaviniui išspręsti.

Mokestis

Registracijos kaina yra 200€ komandai. Siūlome nuolaidas pirmoms trims užsiregistravusioms komandoms. SportID klientams taikoma 20% nuolaida.

Registracija

Norėdami užsiregistruoti rašykite mums adresu: ieva.indrasiute@sportid.com  Taip pat maloniai prašome klausti kitų Jus dominančių klausimų.

Prizai

Pirmosios trys komandos bus apdovanotos originaliomis rankų darbo taurėmis bei medaliais ir diplomais kiekvienam komandos nariui.

Organizatoriai

Šias lenktynes organizuoja Estijos įmonių sporto federacija (EFCS). Pagrindinis šių lenktynių remėjas yra SportID.

Per pastaruosius 10 metų Estijos įmonių sporto federacija yra suorganizavusi šimtus renginių su dešimtimis tūkstančių laimingų dalyvių.

Galite peržiūrėti paskutinio jų organizuoto renginio Taline video čia: Estijos įmonių žiemos sporto rungtynės

 

Healthy employees and healthy companies